Rx 779 „Špičák“ | |
Řazení vlaku: 754_058 + B249 + 2xBdtee276 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 16.45 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 16.49 | 16.50 | |||
Železná Ruda město | 16.52 | 16.53 | 1 | ||
Špičák | 16.58 | 17.03 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17.08 | 17.08 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 17.13 | 17.15 | 2 | ||
Zelená Lhota | 17.24 | 17.25 | 2 | ||
Dešenice | 17.32 | 17.32 | |||
Nýrsko | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Janovice nad Úhlavou | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 17.50 | 17.51 | |||
Klatovy | 17.55 | 18.06 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 18.14 | 18.15 | 3 | ||
Přeštice | 18.27 | 18.28 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Dobřany | 18.39 | 18.41 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 18.52 | 18.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.56 | 19.08 | 1z | ||
Rokycany | 19.28 | 19.30 | 3 | ||
Kařez | 19.40 | 19.41 | |||
Hořovice | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Zdice | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Beroun | 20.04 | 20.06 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci