Rx 777 „Pancíř“ | |
Řazení vlaku: 754_058 + 3xBdtee276 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 12.45 | 4 | |||
Železná Ruda centrum | 12.49 | 12.50 | |||
Železná Ruda město | 12.52 | 12.53 | 1 | ||
Špičák | 12.58 | 13.03 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 13.08 | 13.08 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 13.13 | 13.15 | 2 | ||
Zelená Lhota | 13.24 | 13.25 | 2 | ||
Dešenice | 13.32 | 13.32 | |||
Nýrsko | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Janovice nad Úhlavou | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 13.50 | 13.51 | |||
Klatovy | 13.55 | 14.06 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 14.14 | 14.15 | 2 | ||
Přeštice | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Dobřany | 14.39 | 14.41 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 14.52 | 14.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 14.56 | 15.08 | 1z | ||
Rokycany | 15.28 | 15.30 | 3 | ||
Kařez | 15.40 | 15.41 | |||
Hořovice | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Beroun | 16.04 | 16.06 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci