Os 7736 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 20.36 | 4 | |||
Chlum u Rakovníka | 20.40 | 20.40 | |||
Lašovice | 20.43 | 20.44 | 2 | ||
Pustověty | 20.47 | 20.47 | |||
Městečko u Křivoklátu | 20.51 | 20.51 | |||
Křivoklát | 20.53 | 20.53 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 20.56 | 20.57 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 21.02 | 21.02 | |||
Zbečno | 21.06 | 21.06 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 21.09 | 21.09 | |||
Žloukovice | 21.12 | 21.12 | |||
Nižbor | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Hýskov | 21.21 | 21.22 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 21.27 | 21.27 | 2 | ||
Beroun | 21.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci