Os 7667 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 14.04 | 1 | |||
Kaznějov | 14.10 | 14.11 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 14.16 | 14.16 | |||
Horní Bříza | 14.21 | 14.23 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 14.26 | 14.27 | |||
Třemošná u Plzně | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 14.35 | 14.36 | |||
Plzeň-Bolevec | 14.39 | 14.39 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 14.42 | 14.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 14.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci