Os 7665 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 12.04 | 2 | |||
Kaznějov | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Horní Bříza | 12.20 | 12.23 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 12.26 | 12.27 | |||
Třemošná u Plzně | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 12.35 | 12.36 | |||
Plzeň-Bolevec | 12.39 | 12.39 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 12.42 | 12.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 12.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci