Os 7663 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 6.05 | 1 | |||
Kaznějov | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Horní Bříza | 6.21 | 6.23 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 6.26 | 6.27 | |||
Třemošná u Plzně | 6.32 | 6.33 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 6.35 | 6.36 | |||
Plzeň-Bolevec | 6.39 | 6.39 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 6.42 | 6.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 6.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci