Os 7615 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 16.34 | 2 | |||
Potvorov | 16.38 | 16.38 | |||
Mladotice | 16.44 | 16.47 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 16.50 | 16.50 | |||
Horní Hradiště | 16.54 | 16.54 | |||
Plasy | 16.57 | 16.59 | 1 | ||
Kaznějov | 17.05 | 17.06 | 3 | ||
Horní Bříza | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 17.19 | 17.20 | |||
Třemošná u Plzně | 17.25 | 17.26 | 3 | ||
Plzeň-Orlík | 17.28 | 17.29 | |||
Plzeň-Bolevec | 17.32 | 17.32 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 17.35 | 17.36 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.41 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci