Os 7600 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.16 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 6.21 | 6.21 | |||
Plzeň-Bolevec | 6.24 | 6.25 | |||
Plzeň-Orlík | 6.28 | 6.28 | |||
Třemošná u Plzně | 6.31 | 6.33 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 6.38 | 6.38 | |||
Horní Bříza | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 6.46 | 6.46 | |||
Kaznějov | 6.51 | 6.52 | 3 | ||
Plasy | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Horní Hradiště | 7.02 | 7.02 | |||
Mladotice zastávka | 7.06 | 7.06 | |||
Mladotice | 7.09 | 7.12 | 3 | ||
Potvorov | 7.18 | 7.18 | |||
Žihle | 7.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci