Os 7543 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 6.07 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 6.11 | 6.11 | |||
Železná Ruda město | 6.13 | 6.14 | 1 | ||
Špičák | 6.19 | 6.20 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 6.25 | 6.25 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 6.30 | 6.31 | 2 | ||
Zelená Lhota | 6.40 | 6.40 | |||
Dešenice | 6.47 | 6.47 | |||
Nýrsko | 6.51 | 6.52 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 6.56 | 6.56 | |||
Janovice nad Úhlavou | 7.01 | 7.08 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 7.12 | 7.12 | |||
Klatovy | 7.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci