Os 7501 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 15.29 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 15.33 | 15.34 | |||
Železná Ruda město | 15.36 | 15.38 | 1 | ||
Špičák | 15.43 | 15.45 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 15.50 | 15.50 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 15.55 | 16.02 | 1 | ||
Zelená Lhota | 16.10 | 16.10 | |||
Dešenice | 16.17 | 16.17 | |||
Nýrsko | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 16.27 | 16.27 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16.31 | 16.32 | 1 | ||
Klatovy | 16.39 | 16.46 | 2 | ||
Točník | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Dehtín | 16.53 | 16.54 | |||
Švihov u Klatov | 16.57 | 16.58 | 3 | ||
Červené Poříčí | 17.01 | 17.01 | |||
Borovy | 17.05 | 17.06 | |||
Lužany | 17.08 | 17.09 | |||
Přeštice | 17.12 | 17.14 | 2 | ||
Přeštice-Zastávka | 17.18 | 17.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 17.20 | 17.22 | 2 | ||
Dobřany | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Dobřany zastávka | 17.31 | 17.32 | |||
Plzeň-Doudlevce | 17.39 | 17.40 | |||
Plzeň zastávka | 17.42 | 17.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.46 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci