Os 7345 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 15.09 | 2/3 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 15.12 | 15.12 | |||
Lázně Kynžvart | 15.16 | 15.17 | 1/2 | ||
Dolní Žandov | 15.21 | 15.22 | 1/3 | ||
Salajna | 15.25 | 15.25 | |||
Lipová u Chebu | 15.29 | 15.29 | 2 | ||
Stebnice | 15.32 | 15.32 | |||
Cheb-Všeboř | 15.35 | 15.35 | |||
Cheb | 15.39 | 15.44 | 3 | ||
Tršnice | 15.49 | 15.49 | 2 | ||
Nebanice | 15.54 | 15.54 | |||
Kynšperk nad Ohří | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Dasnice | 16.03 | 16.04 | 5 | ||
Hlavno | 16.08 | 16.08 | |||
Citice | 16.10 | 16.10 | 2 | ||
Sokolov | 16.14 | 16.17 | 2 | ||
Královské Poříčí | 16.19 | 16.19 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 16.25 | 16.29 | 2 | ||
Chodov | 16.32 | 16.33 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 16.39 | 16.39 | |||
Karlovy Vary | 16.44 | 16.48 | 1/1 | ||
Dalovice | 16.51 | 16.51 | 5 | ||
Hájek | 16.56 | 16.56 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 17.03 | 17.03 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 17.09 | 17.09 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 17.15 | 17.15 | 1/1 | ||
Boč | 17.19 | 17.19 | |||
Perštejn | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Kotvina | 17.27 | 17.27 | |||
Klášterec nad Ohří | 17.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci