Os 7230 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 15.32 | 4 | |||
Domažlice město | 15.34 | 15.35 | |||
Havlovice | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Pila | 15.44 | 15.44 | |||
Trhanov | 15.46 | 15.46 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Postřekov | 15.54 | 15.54 | |||
Nový Kramolín | 15.58 | 15.58 | |||
Vlkanov | 16.00 | 16.00 | |||
Poběžovice | 16.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci