Os 7204 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 10.15 | 4 | |||
Domažlice město | 10.17 | 10.18 | |||
Havlovice | 10.23 | 10.23 | |||
Pila | 10.25 | 10.25 | |||
Trhanov | 10.27 | 10.27 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 10.31 | 10.32 | 2 | ||
Postřekov | 10.35 | 10.35 | |||
Nový Kramolín | 10.39 | 10.39 | |||
Vlkanov | 10.41 | 10.41 | |||
Poběžovice | 10.46 | 10.48 | 2 | ||
Mutěnín | 10.55 | 10.55 | |||
Hostouň | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Svržno | 11.00 | 11.00 | |||
Újezd Svatého Kříže | 11.03 | 11.03 | |||
Bělá nad Radbuzou | 11.07 | 11.08 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 11.10 | 11.10 | |||
Třemešné pod Přimdou | 11.17 | 11.17 | 2 | ||
Dubec | 11.21 | 11.21 | |||
Borek u Tachova | 11.25 | 11.25 | |||
Stráž u Tachova | 11.31 | 11.33 | 2 | ||
Bor zastávka | 11.37 | 11.37 | |||
Bor | 11.42 | 11.43 | 2 | ||
Doly | 11.47 | 11.47 | |||
Staré Sedliště | 11.51 | 11.54 | 2 | ||
Pernolec | 12.02 | 12.02 | |||
Malý Rapotín | 12.07 | 12.07 | |||
Tachov zastávka | 12.10 | 12.10 | |||
Tachov | 12.15 | 12.26 | 2 | ||
Tachov-Bíletín | 12.29 | 12.29 | |||
Lom u Tachova | 12.33 | 12.33 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 12.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci