Os 7009 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 13.21 | 3 | |||
Tršnice | 13.26 | 13.26 | 2 | ||
Nebanice | 13.31 | 13.31 | |||
Kynšperk nad Ohří | 13.34 | 13.35 | 3 | ||
Dasnice | 13.40 | 13.41 | 5 | ||
Hlavno | 13.45 | 13.45 | |||
Citice | 13.47 | 13.47 | 2 | ||
Sokolov | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Královské Poříčí | 13.54 | 13.54 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 14.00 | 14.01 | 2 | ||
Chodov | 14.04 | 14.05 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 14.11 | 14.11 | |||
Karlovy Vary | 14.16 | 14.22 | 1/1 | ||
Dalovice | 14.25 | 14.25 | 5 | ||
Hájek | 14.30 | 14.30 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.37 | 14.37 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.43 | 14.43 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 14.49 | 14.49 | 1/1 | ||
Boč | 14.53 | 14.53 | |||
Perštejn | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Kotvina | 15.01 | 15.01 | |||
Klášterec nad Ohří | 15.05 | 15.07 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Málkov | 15.19 | 15.19 | |||
Chomutov | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 15.28 | 15.29 | |||
Jirkov zastávka | 15.32 | 15.33 | |||
Most | 15.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci