Os 6965 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.58 | 1 | |||
Vilsnice | 7.01 | 7.01 | |||
Choratice | 7.04 | 7.04 | |||
Dobkovice | 7.06 | 7.06 | |||
Povrly-Roztoky | 7.09 | 7.10 | |||
Povrly | 7.13 | 7.13 | 1/2 | ||
Neštědice | 7.15 | 7.15 | |||
Mojžíř | 7.17 | 7.18 | |||
Neštěmice | 7.19 | 7.20 | |||
Ústí nad Labem sever | 7.22 | 7.22 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.26 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci