Os 6955 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.14 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 22.21 | 22.21 | |||
Prackovice nad Labem | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Litochovice nad Labem | 22.27 | 22.27 | |||
Malé Žernoseky | 22.30 | 22.31 | |||
Lovosice město | 22.33 | 22.33 | |||
Lovosice | 22.35 | 22.36 | 3 | ||
Lukavec | 22.38 | 22.39 | |||
Nové Kopisty | 22.41 | 22.41 | |||
Bohušovice nad Ohří | 22.43 | 22.44 | 2 | ||
Hrdly | 22.46 | 22.46 | |||
Oleško | 22.48 | 22.49 | |||
Hrobce | 22.52 | 22.52 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 22.56 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci