Os 6954 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 20.05 | 2 | |||
Hrobce | 20.08 | 20.08 | 1/2 | ||
Oleško | 20.11 | 20.11 | |||
Hrdly | 20.13 | 20.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.16 | 20.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 20.18 | 20.18 | |||
Lukavec | 20.20 | 20.20 | |||
Lovosice | 20.24 | 20.28 | 2 | ||
Lovosice město | 20.31 | 20.31 | |||
Malé Žernoseky | 20.33 | 20.33 | |||
Litochovice nad Labem | 20.36 | 20.36 | |||
Prackovice nad Labem | 20.38 | 20.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 20.42 | 20.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci