Os 6940 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 4.38 | 2 | |||
Hrobce | 4.41 | 4.42 | 1/2 | ||
Hrdly | 4.45 | 4.46 | |||
Bohušovice nad Ohří | 4.48 | 4.48 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 4.50 | 4.51 | |||
Lukavec | 4.53 | 4.53 | |||
Lovosice | 4.56 | 4.58 | 2 | ||
Lovosice město | 4.59 | 5.00 | |||
Malé Žernoseky | 5.03 | 5.03 | |||
Litochovice nad Labem | 5.06 | 5.06 | |||
Prackovice nad Labem | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 5.12 | 5.12 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci