Os 6914 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 12.44 | 12.44 | |||
Praha-Podbaba | 12.48 | 12.48 | |||
Praha-Sedlec | 12.51 | 12.51 | |||
Roztoky u Prahy | 12.55 | 12.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 12.59 | 12.59 | |||
Úholičky | 13.00 | 13.00 | |||
Řež | 13.02 | 13.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 13.04 | 13.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 13.07 | 13.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 13.10 | 13.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 13.15 | 13.27 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 13.30 | 13.30 | |||
Nelahozeves | 13.33 | 13.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 13.35 | 13.35 | |||
Mlčechvosty | 13.38 | 13.38 | |||
Vraňany | 13.40 | 13.41 | 1/2 | ||
Cítov | 13.44 | 13.44 | |||
Dolní Beřkovice | 13.47 | 13.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 13.51 | 13.51 | |||
Hněvice | 13.55 | 13.55 | 1/3 | ||
Záluží | 13.58 | 13.58 | |||
Dobříň | 14.01 | 14.01 | |||
Roudnice nad Labem | 14.04 | 14.05 | 2 | ||
Hrobce | 14.08 | 14.08 | 1/2 | ||
Oleško | 14.11 | 14.11 | |||
Hrdly | 14.13 | 14.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 14.16 | 14.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 14.18 | 14.18 | |||
Lukavec | 14.20 | 14.20 | |||
Lovosice | 14.24 | 14.28 | 2 | ||
Lovosice město | 14.31 | 14.31 | |||
Malé Žernoseky | 14.33 | 14.33 | |||
Litochovice nad Labem | 14.36 | 14.36 | |||
Prackovice nad Labem | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 14.42 | 14.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci