Os 6825 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 6.38 | 3 | |||
Odb Chomutov město | 6.40 | 6.41 | |||
Jirkov zastávka | 6.44 | 6.44 | |||
Třebušice | 6.52 | 6.52 | 1 | ||
Most | 6.59 | 7.02 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 7.06 | 7.07 | |||
Bílina kyselka | 7.10 | 7.11 | |||
Bílina | 7.13 | 7.14 | 1 | ||
Chotějovice | 7.16 | 7.17 | |||
Želénky | 7.19 | 7.20 | |||
Duchcov | 7.22 | 7.23 | |||
Oldřichov u Duchcova | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Řetenice | 7.30 | 7.31 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 7.34 | 7.35 | 2 | ||
Proboštov | 7.37 | 7.37 | |||
Bohosudov | 7.40 | 7.41 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 7.54 | 7.55 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.57 | 7.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 8.01 | 8.01 | 1 | ||
Neštěmice | 8.03 | 8.03 | |||
Mojžíř | 8.05 | 8.05 | |||
Neštědice | 8.07 | 8.07 | |||
Povrly | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 8.13 | 8.13 | |||
Dobkovice | 8.16 | 8.16 | |||
Choratice | 8.17 | 8.17 | |||
Vilsnice | 8.20 | 8.20 | |||
Děčín hlavní nádraží | 8.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci