R 676 „Radobýl“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.45 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 18.53 | 18.55 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 19.00 | 19.01 | |||
Kralupy nad Vltavou | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Hněvice | 19.34 | 19.35 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 19.50 | 19.51 | 1/3 | ||
Lovosice | 19.56 | 19.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.13 | 20.15 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci