R 666 „Vajgar“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.20 | V | |||
Náměšť nad Oslavou | 10.05 | 10.07 | 3 | ||
Třebíč | 10.30 | 10.33 | 2 | ||
Okříšky | 10.46 | 10.47 | 1/2 | ||
Jihlava | 11.18 | 11.25 | 2 | ||
Jihlava město | 11.28 | 11.29 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 11.42 | 11.43 | 4 | ||
Horní Cerekev | 11.58 | 11.59 | 5 | ||
Počátky-Žirovnice | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Jindřichův Hradec | 12.40 | 12.43 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 12.56 | 13.00 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 13.14 | 13.15 | 2 | ||
České Budějovice | 13.50 | 14.05 | I | ||
Číčenice | 14.26 | 14.27 | 2 | ||
Protivín | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Ražice | 14.40 | 14.41 | 3 | ||
Strakonice | 14.51 | 14.53 | 2 | ||
Horažďovice předměstí | 15.08 | 15.09 | 5 | ||
Nepomuk | 15.28 | 15.29 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.57 | 3v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci