R 663 „Petr Vok“ | |
Řazení vlaku: 242 + B249 + 2xBd264 + Bbdgmee236 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.03 | 4v | |||
Nepomuk | 8.30 | 8.31 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 8.50 | 8.52 | 4 | ||
Strakonice | 9.06 | 9.08 | 2 | ||
Ražice | 9.18 | 9.19 | 3 | ||
Protivín | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Číčenice | 9.33 | 9.34 | 3 | ||
České Budějovice | 9.55 | 10.04 | II | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.42 | 10.45 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 10.59 | 10.59 | 3 | ||
Jindřichův Hradec | 11.13 | 11.16 | 2 | ||
Počátky-Žirovnice | 11.38 | 11.39 | 1 | ||
Horní Cerekev | 11.55 | 12.00 | 3 | ||
Kostelec u Jihlavy | 12.14 | 12.15 | 4 | ||
Jihlava město | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Jihlava | 12.33 | 12.40 | 2 | ||
Okříšky | 13.06 | 13.07 | 1/2 | ||
Třebíč | 13.21 | 13.24 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 13.46 | 13.48 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 14.35 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci