Os 6625 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 22.43 | 3 | |||
Děčín východ | 22.46 | 22.47 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 22.50 | 22.50 | |||
Malá Veleň | 22.54 | 22.54 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 22.58 | 22.58 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 23.02 | 23.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 23.07 | 23.07 | |||
Žandov | 23.09 | 23.09 | |||
Horní Police | 23.10 | 23.11 | 2 | ||
Stružnice | 23.15 | 23.15 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 23.22 | 23.22 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 23.26 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci