Os 6620 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 4.23 | 1/3 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | 4.25 | 4.25 | |||
Stružnice | 4.31 | 4.31 | 2 | ||
Horní Police | 4.35 | 4.36 | 2 | ||
Žandov | 4.37 | 4.37 | |||
Starý Šachov | 4.39 | 4.39 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 4.44 | 4.46 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 4.50 | 4.51 | 3 | ||
Malá Veleň | 4.54 | 4.54 | |||
Březiny u Děčína | 4.57 | 4.57 | |||
Děčín východ | 5.02 | 5.03 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci