Os 6451 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.47 | 3 | |||
Děčín východ | 4.51 | 4.52 | 1 | ||
Děčín-Staré Město | 4.56 | 4.56 | |||
Křešice u Děčína | 4.58 | 4.58 | |||
Boletice nad Labem | 5.02 | 5.02 | 3 | ||
Těchlovice | 5.06 | 5.07 | |||
Malé Březno nad Labem | 5.11 | 5.11 | |||
Velké Březno | 5.13 | 5.14 | 2 | ||
Valtířov | 5.16 | 5.17 | |||
Svádov | 5.19 | 5.19 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 5.24 | 5.25 | 3 | ||
Velké Žernoseky | 5.39 | 5.40 | 4 | ||
Litoměřice město | 5.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci