R 645 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 6xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.33 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 14.37 | 14.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 15.13 | 15.14 | 3 | ||
Olbramovice | 15.24 | 15.24 | 2/3 | ||
Tábor | 15.59 | 16.01 | 2/2 | ||
Soběslav | 16.17 | 16.18 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 16.27 | 16.29 | 2 | ||
České Budějovice | 17.02 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci