Os 6431 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 17.03 | 4 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Sebuzín | 17.15 | 17.15 | 3 | ||
Libochovany | 17.19 | 17.20 | |||
Velké Žernoseky | 17.25 | 17.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 17.29 | 17.30 | |||
Křešice u Litoměřic | 17.35 | 17.35 | |||
Polepy | 17.39 | 17.39 | 3 | ||
Hoštka | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Štětí | 17.50 | 17.51 | 4 | ||
Liběchov | 17.55 | 17.56 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 18.00 | 18.00 | |||
Mělník | 18.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci