R 642 „Blaník“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee140 + Bbdgmee236 + 2xBee240/Bee238 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.57 | IV | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Soběslav | 13.38 | 13.39 | 2 | ||
Tábor | 13.58 | 14.00 | 3/3 | ||
Olbramovice | 14.39 | 14.40 | 1/2 | ||
Benešov u Prahy | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 15.25 | 15.26 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci