R 637 „Vojtěch Lanna“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 2xB249 + 2xBee240/Bee238 + Bbdgmee236 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.33 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 9.13 | 9.14 | 3 | ||
Olbramovice | 9.24 | 9.24 | 2/3 | ||
Tábor | 9.59 | 10.01 | 2/2 | ||
Soběslav | 10.17 | 10.18 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.27 | 10.29 | 2 | ||
České Budějovice | 11.02 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci