Os 6023 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 8.50 | 2 | |||
Nová Huť v Lužických horách | 8.53 | 8.53 | |||
Svor | 9.00 | 9.01 | 5 | ||
Nový Bor | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 9.13 | 9.13 | |||
Česká Lípa střelnice | 9.19 | 9.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.24 | 9.37 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 9.43 | 9.43 | |||
Jestřebí | 9.47 | 9.47 | |||
Staré Splavy | 9.51 | 9.51 | |||
Doksy | 9.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci