Os 5911 | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.08 | 4 | |||
Hlízov | 15.14 | 15.15 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.18 | 15.19 | 2/1 | ||
Církvice | 15.22 | 15.22 | |||
Třebešice | 15.23 | 15.24 | |||
Čáslav | 15.29 | 15.30 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 15.35 | 15.36 | |||
Golčův Jeníkov | 15.40 | 15.41 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 15.44 | 15.45 | |||
Vlkaneč | 15.52 | 15.53 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 15.56 | 15.56 | |||
Leština u Světlé | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Sázavka | 16.06 | 16.06 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 16.12 | 16.12 | |||
Světlá nad Sázavou | 16.16 | 16.17 | 6 | ||
Pohleď | 16.20 | 16.21 | |||
Okrouhlice | 16.24 | 16.25 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 16.29 | 16.30 | |||
Havlíčkův Brod | 16.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci