railjet 575 „Leoš Janáček“ | |
Řazení vlaku: 1216_n2_1 + Bmpz893 + 4xBmpz891 + ARbmpz892 + Afmpz890 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.42 | 5 | |||
Kolín | 20.22 | 20.23 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.42 | 20.44 | 4 | ||
Česká Třebová | 21.17 | 21.18 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.19 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci