Os 5743 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Podhůří | 13.53 | 13.53 | |||
Kunčice nad Labem | 13.57 | 14.01 | 3 | ||
Klášterská Lhota | 14.05 | 14.05 | |||
Prosečné | 14.08 | 14.08 | |||
Hostinné město | 14.11 | 14.11 | |||
Hostinné | 14.13 | 14.14 | 4 | ||
Chotěvice | 14.18 | 14.18 | |||
Pilníkov | 14.23 | 14.27 | 2 | ||
Vlčice | 14.30 | 14.30 | |||
Trutnov-Volanov | 14.34 | 14.34 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 14.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci