Os 5605 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.03 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 10.06 | 10.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 10.08 | 10.09 | 2 | ||
Blešno | 10.14 | 10.14 | |||
Třebechovice pod Orebem | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 10.22 | 10.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 10.26 | 10.34 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 10.38 | 10.39 | |||
Borohrádek | 10.41 | 10.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 10.46 | 10.47 | 2 | ||
Plchůvky | 10.50 | 10.51 | |||
Újezd u Chocně | 10.52 | 10.53 | 3 | ||
Choceň | 10.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci