..: Trasa vlaku IC 542 Moravan - JŘ 2015 :..
IC 542 „Moravan“
Řazení vlaku: 151_n2 + 2xBmz235 + 2xBdmpee233 + Bmz235 + WRmee816 + Ampz146 + Aee140  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Olomouc hlavní nádraží   5.14 3
  Zábřeh na Moravě  5.36 5.37 2
  Česká Třebová  5.58 5.59 1
  Ústí nad Orlicí  6.07 6.08 2
  Pardubice hlavní nádraží  6.36 6.38 3
  Kolín  6.58 6.59 3
  Praha-Libeň  7.37 7.38 2
  Praha hlavní nádraží  7.44  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci