Os 5355 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.18 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.21 | 12.29 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 12.32 | 12.32 | |||
Staré Jesenčany | 12.36 | 12.36 | |||
Medlešice | 12.40 | 12.40 | |||
Chrudim zastávka | 12.43 | 12.43 | |||
Chrudim | 12.45 | 12.46 | 3 | ||
Slatiňany | 12.50 | 12.51 | 4 | ||
Zaječice | 12.56 | 12.56 | |||
Chrast u Chrudimi | 12.59 | 13.00 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 13.03 | 13.03 | |||
Vrbatův Kostelec | 13.09 | 13.09 | |||
Prosetín | 13.14 | 13.14 | |||
Žďárec u Skutče | 13.16 | 13.19 | 3 | ||
Skuteč | 13.25 | 13.26 | |||
Předhradí | 13.30 | 13.30 | |||
Krouna zastávka | 13.37 | 13.37 | |||
Krouna | 13.39 | 13.39 | |||
Čachnov | 13.44 | 13.45 | |||
Pustá Kamenice | 13.48 | 13.48 | |||
Pustá Kamenice zastávka | 13.50 | 13.50 | |||
Borová u Poličky | 13.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci