Os 5340 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 6.55 | 3 | |||
Holetín | 6.59 | 6.59 | |||
Vojtěchov | 7.03 | 7.03 | |||
Pokřikov | 7.05 | 7.05 | |||
Žďárec u Skutče | 7.12 | 7.13 | 4 | ||
Prosetín | 7.15 | 7.15 | |||
Vrbatův Kostelec | 7.19 | 7.19 | |||
Horka u Chrudimi | 7.25 | 7.25 | |||
Chrast u Chrudimi | 7.29 | 7.29 | 3 | ||
Zaječice | 7.33 | 7.33 | |||
Slatiňany | 7.38 | 7.38 | 4 | ||
Chrudim | 7.43 | 7.44 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 7.45 | 7.45 | |||
Medlešice | 7.48 | 7.50 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 7.54 | 7.54 | |||
Pardubice závodiště | 7.57 | 7.57 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 8.01 | 8.03 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.06 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci