Os 5311 | |
Řazení vlaku: 2x814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.18 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.21 | 16.29 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 16.32 | 16.32 | |||
Staré Jesenčany | 16.36 | 16.36 | |||
Medlešice | 16.40 | 16.40 | |||
Chrudim zastávka | 16.43 | 16.43 | |||
Chrudim | 16.45 | 16.47 | 3 | ||
Slatiňany | 16.51 | 16.52 | 4 | ||
Zaječice | 16.57 | 16.57 | |||
Chrast u Chrudimi | 17.00 | 17.01 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 17.04 | 17.04 | |||
Vrbatův Kostelec | 17.10 | 17.10 | |||
Prosetín | 17.15 | 17.15 | |||
Žďárec u Skutče | 17.17 | 17.24 | 3 | ||
Pokřikov | 17.31 | 17.31 | |||
Vojtěchov | 17.34 | 17.34 | |||
Holetín | 17.38 | 17.38 | |||
Hlinsko v Čechách | 17.43 | 18.01 | 2 | ||
Vítanov | 18.04 | 18.04 | |||
Stružinec | 18.10 | 18.10 | |||
Ždírec nad Doubravou | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Sobíňov | 18.20 | 18.20 | |||
Bílek | 18.23 | 18.23 | |||
Chotěboř | 18.28 | 18.29 | 3 | ||
Rozsochatec | 18.36 | 18.36 | 2 | ||
Břevnice | 18.41 | 18.41 | |||
Havlíčkův Brod | 18.48 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci