Os 5307 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.03 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.06 | 13.08 | 2 | ||
Chrudim | 13.20 | 13.21 | 3 | ||
Slatiňany | 13.26 | 13.27 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 13.34 | 13.35 | 4 | ||
Žďárec u Skutče | 13.48 | 13.48 | 3 | ||
Hlinsko v Čechách | 14.04 | 14.05 | 3 | ||
Vítanov | 14.08 | 14.08 | |||
Stružinec | 14.14 | 14.14 | |||
Ždírec nad Doubravou | 14.19 | 14.19 | 3 | ||
Sobíňov | 14.24 | 14.24 | |||
Bílek | 14.27 | 14.27 | |||
Chotěboř | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Rozsochatec | 14.39 | 14.40 | 2 | ||
Břevnice | 14.45 | 14.45 | |||
Havlíčkův Brod | 14.52 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci