Os 5121 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 4.50 | ||||
Březová u Broumova | 4.54 | 4.54 | |||
Bohdašín | 4.56 | 4.56 | |||
Teplice nad Metují | 5.00 | 5.01 | |||
Dědov | 5.05 | 5.05 | |||
Česká Metuje | 5.07 | 5.07 | |||
Žďár nad Metují | 5.10 | 5.10 | |||
Police nad Metují | 5.14 | 5.15 | 2 | ||
Hronov zastávka | 5.18 | 5.18 | |||
Hronov | 5.21 | 5.22 | 2 | ||
Velké Poříčí | 5.24 | 5.24 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 5.27 | 5.27 | |||
Náchod-Běloves | 5.29 | 5.29 | |||
Náchod | 5.32 | 5.37 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 5.39 | 5.40 | |||
Václavice | 5.44 | 5.44 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 5.49 | 5.50 | 1 | ||
Černčice | 5.53 | 5.53 | |||
Bohuslavice nad Metují | 5.55 | 5.56 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 5.58 | 5.58 | |||
Pohoří | 6.01 | 6.01 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 6.03 | 6.04 | 3 | ||
Očelice | 6.08 | 6.08 | |||
Bolehošť | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci