Os 5013 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.46 | 2 | |||
Kolín dílny | 16.48 | 16.48 | |||
Starý Kolín | 16.52 | 16.52 | |||
Záboří nad Labem | 16.56 | 16.56 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 16.58 | 16.58 | |||
Kojice | 17.01 | 17.01 | |||
Chvaletice | 17.03 | 17.03 | |||
Řečany nad Labem | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.10 | 17.10 | |||
Přelouč | 17.14 | 17.17 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 17.20 | 17.20 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.23 | 17.23 | |||
Pardubice-Svítkov | 17.26 | 17.27 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.30 | 17.39 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 17.41 | 17.42 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 17.44 | 17.44 | |||
Kostěnice | 17.48 | 17.51 | 2 | ||
Moravany | 17.54 | 17.55 | 1/2 | ||
Uhersko | 17.59 | 18.02 | 1 | ||
Sedlíšťka | 18.05 | 18.06 | |||
Zámrsk | 18.09 | 18.09 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 18.11 | 18.11 | |||
Sruby | 18.14 | 18.14 | |||
Choceň | 18.18 | 18.28 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 18.32 | 18.33 | |||
Bezpráví | 18.36 | 18.36 | |||
Ústí nad Orlicí | 18.42 | 18.43 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 18.45 | 18.45 | |||
Dlouhá Třebová | 18.49 | 18.49 | 2 | ||
Česká Třebová | 18.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci