Os 4978 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.37 | II | |||
Brno-Židenice | 16.40 | 16.41 | |||
Brno-Lesná | 16.47 | 16.47 | |||
Brno-Královo Pole | 16.50 | 16.51 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 16.53 | 16.54 | |||
Česká | 16.58 | 16.58 | |||
Kuřim | 17.01 | 17.02 | 3/2 | ||
Čebín | 17.07 | 17.08 | |||
Hradčany | 17.10 | 17.11 | |||
Tišnov | 17.13 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci