Os 4908 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 9.16 | 1/1 | |||
Žabčice | 9.20 | 9.20 | |||
Hrušovany u Brna | 9.23 | 9.26 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 9.29 | 9.29 | |||
Rajhrad | 9.32 | 9.33 | |||
Popovice u Rajhradu | 9.35 | 9.36 | |||
Modřice | 9.39 | 9.40 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.49 | 9.53 | II | ||
Brno-Židenice | 9.56 | 9.57 | |||
Brno-Lesná | 10.03 | 10.03 | |||
Brno-Královo Pole | 10.06 | 10.07 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 10.09 | 10.10 | |||
Česká | 10.14 | 10.14 | |||
Kuřim | 10.17 | 10.18 | 3/2 | ||
Čebín | 10.23 | 10.24 | |||
Hradčany | 10.26 | 10.27 | |||
Tišnov | 10.29 | 10.30 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 10.34 | 10.35 | |||
Řikonín | 10.38 | 10.38 | 1/2 | ||
Níhov | 10.42 | 10.43 | |||
Vlkov u Tišnova | 10.47 | 10.47 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 10.50 | 10.51 | |||
Ořechov | 10.54 | 10.54 | |||
Křižanov | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 11.05 | 11.06 | 1/2 | ||
Laštovičky | 11.10 | 11.10 | |||
Ostrov nad Oslavou | 11.14 | 11.14 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 11.22 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci