Os 4832 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.06 | V | |||
Střelice dolní | 14.18 | 14.19 | |||
Střelice | 14.21 | 14.25 | 1 | ||
Tetčice | 14.31 | 14.31 | 3 | ||
Rosice u Brna | 14.34 | 14.34 | |||
Zastávka u Brna | 14.38 | 14.43 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 14.51 | 14.52 | |||
Rapotice | 14.57 | 14.57 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 15.03 | 15.03 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 15.11 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci