Os 4750 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 14.54 | 2 | |||
Zbýšov | 14.56 | 14.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 14.59 | 15.00 | |||
Újezd u Brna | 15.03 | 15.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 15.05 | 15.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 15.12 | 15.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.26 | 15.29 | III | ||
Brno-Židenice | 15.32 | 15.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.41 | 15.41 | |||
Babice nad Svitavou | 15.45 | 15.46 | |||
Adamov | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Adamov zastávka | 15.50 | 15.51 | |||
Blansko | 15.56 | 16.03 | 1/1 | ||
Blansko město | 16.05 | 16.06 | |||
Dolní Lhota | 16.08 | 16.08 | |||
Rájec-Jestřebí | 16.11 | 16.11 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 16.14 | 16.14 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci