Os 4734 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 21.01 | II | |||
Brno-Židenice | 21.04 | 21.04 | |||
Bílovice nad Svitavou | 21.12 | 21.12 | |||
Babice nad Svitavou | 21.17 | 21.17 | |||
Adamov | 21.20 | 21.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 21.24 | 21.24 | |||
Blansko | 21.30 | 21.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 21.33 | 21.34 | |||
Dolní Lhota | 21.37 | 21.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 21.40 | 21.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 21.43 | 21.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 21.48 | 21.49 | 2 | ||
Svitávka | 21.51 | 21.52 | |||
Zboněk | 21.55 | 21.55 | |||
Letovice zastávka | 21.57 | 21.58 | |||
Letovice | 22.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci