Os 4705 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 5.21 | 4 | |||
Letovice zastávka | 5.23 | 5.24 | |||
Zboněk | 5.26 | 5.26 | |||
Svitávka | 5.29 | 5.30 | |||
Skalice nad Svitavou | 5.32 | 5.39 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 5.43 | 5.44 | |||
Rájec-Jestřebí | 5.47 | 5.47 | 2 | ||
Dolní Lhota | 5.50 | 5.50 | |||
Blansko město | 5.53 | 5.54 | |||
Blansko | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Adamov zastávka | 6.03 | 6.04 | |||
Adamov | 6.05 | 6.06 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 6.09 | 6.09 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.14 | 6.14 | |||
Brno-Židenice | 6.21 | 6.21 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.28 | 6.35 | II | ||
Brno-Chrlice | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 6.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci