Os 4702 | |
Řazení vlaku: 640 + 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 4.33 | 2 | |||
Luleč | 4.38 | 4.39 | 1 | ||
Rousínov | 4.45 | 4.46 | 2 | ||
Křenovice horní nádraží | 4.52 | 4.53 | 2 | ||
Zbýšov | 4.55 | 4.56 | |||
Hostěrádky-Rešov | 4.58 | 4.59 | |||
Újezd u Brna | 5.02 | 5.02 | |||
Sokolnice-Telnice | 5.04 | 5.05 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 5.11 | 5.16 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.25 | 5.27 | II | ||
Brno-Židenice | 5.30 | 5.30 | |||
Bílovice nad Svitavou | 5.38 | 5.38 | |||
Adamov | 5.45 | 5.45 | 3 | ||
Adamov zastávka | 5.47 | 5.47 | |||
Blansko | 5.53 | 5.54 | 1/2 | ||
Blansko město | 5.55 | 5.56 | |||
Dolní Lhota | 5.59 | 5.59 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.01 | 6.07 | 1 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.10 | 6.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.15 | 6.16 | 2 | ||
Svitávka | 6.18 | 6.19 | |||
Zboněk | 6.22 | 6.22 | |||
Letovice zastávka | 6.25 | 6.25 | |||
Letovice | 6.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci