EN 444 „Slovakia“ | |
Řazení vlaku: 163_b + WLAB822 + WLABmee62 + 3xWLABmee823 + Bcmz834 + 3xBmz235 + Bcmz834 + WLABmee823 + WLABmee62 + 2xWLAB822 + 2xWLABmee62 + DDm915 + DDm Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 1.30 | 2.10 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 2.17 | 2.19 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 3.16 | 3.18 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.39 | 5.19 | 3 | ||
Kolín | 5.42 | 5.44 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia